teisipäev, 2. november 2021

Ilusat novembrikuu algust kõigile!

 
Viimane postitus sai kirjutatud septembris ning vahepeal on läbi juba saanud ka oktoober. See aga ei tähenda, et meie lasteaiapäevad tegevusetult möödunud on :) 

Seekordses postituses tahaksime kiita oma tublisid isasid, kes on ehitanud meie mudaköögile toreda lisa - nimelt valmis "pood".

Ehituseks valisime ühe õhtupooliku ja ka ilm soosis meid. Appi ehitama tulid viis isa ja üks ema ning lisaks mõned lapsed. Kui joonis oli koostatud ja plaan paigas, siis läks ehituseks. Isad tassisid alused kohale, mõõtsid ja saagisid. Pidasid vahepeal omvahel nõu. Lapsed sai aidata trelliga töötamisel ning mõõtmisel. Ema oli väga hea objektijuht :)

Rohelise kooli liikmena on meie majas tähtsal kohal taaskasutus ning ka pood on ehitatud taaskasutus materjaliga. Kaubaalused, millest ehitati seinad ja kaablirullid, mis läksid laudadeks ja toolideks saime Paikre prügilast, vanad terrassilauad, millega sai ehitada riiuleid tõi üks lapsevanem. Tööpinnad ja riiulid valmisid vanast aknalauast, mille samuti tõi lapsevanem.

Järgmisel päeval oli lastel üllatus suur, kui nad nägid, et lasteaia hoovi on õhtul uus asi ehitatud. Koheselt läksid lapsed seda uudistama ning poemäng võis alata! 
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

ROHELINE KOOL JA SELJAMETSA LASTEAED

ROHELINE KOOL JA SELJAMETSA LASTEAED

ÜLEMAAILMNE KESKKONNAHARIDUSPROGRAMM  ROHELINE KOOL Tere armas blogilugeja!   Seljametsa lasteaed otsustas üksmeelselt liituda Rohe...

ROHELINE KOOL JA SELJAMETSA LASTEAED