Esmaspäev, 10. juuni 2019

TEEMA ÄRA TALGUD JA PEENRAKASTID

Õppeaasta on end vaikselt juba lõpetama hakanud. Plaanitud tegemised ja toimetused on tehtud, kuid uued ideed sügiseks on juba riiulile sätitud, et need sealt õige pea kasutusse võtta.

 

Me ei ole veel jõudnud muljetada talgutest, mille pidime algselt ka edasi lükkama, kuna 2.mail ei olnud ilmataat üldse meie poolt. Lükkasime talgud 7. maile ning kõik plaanitud sai ikkagi edukalt tehtud! Teeme ära - tehtud!

 

Meid kogunes selleks õhtupoolikuks üsna mitu - lapsevanemad olid esindatud kõigist rühmadest ning juhtkond koos õpetajatega toimetasid usinalt. Puhtaks sai riisutud kogu lasteaia ala, kokku sai korjatud kõik oksaraod ning igasugune prügi leidis omale kindla konteineri. Kõige uhkemad olema oma uute taimekastide üle. Neid on meil nüüd kolm - igale rühmale enda isiklik. Iga rühm sai kastidesse istutada omale meelepäraseid taimi. Sealt võib leida lilli, erinevaid maitsetaimi, tomateid, kurke, salatit jne.

 

Postituse lõpetuseks pisike galerii meie talgutest ja peenrakastidest. :)- Peenrakastid valmimad -
- Meie uhked peenrakastid -
- Talgulised tööhoos -
- Igasugused põnevad masinad olid abiks -
- Peale tööd, tuleb ka kõht täis süüa! -
- Lapsed taimi istutamas -
- Otse ratta seljast istutama -

- Peenrakastid täidetud hea, parema ja ilusaga -

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

ROHELINE KOOL JA SELJAMETSA LASTEAED

ROHELINE KOOL JA SELJAMETSA LASTEAED

ÜLEMAAILMNE KESKKONNAHARIDUSPROGRAMM  ROHELINE KOOL Tere armas blogilugeja!   Seljametsa lasteaed otsustas üksmeelselt liituda Rohe...

ROHELINE KOOL JA SELJAMETSA LASTEAED